Çözümlerimiz

Masa takibi

Kullanıcı bazında yetkilendirme yaparak masalarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Android tabanlı el terminallerimiz ile masa başında kolayca ve hızlı sipariş alabilirsiniz.
Müşteri isteğine göre aşağıdaki özelliklere ilave olarak daha bir çok özellik programa eklenebilir:

 1. Masa Değiştir
 2. Masa Birleştir
 3. Masa Devir
 4. Bölge Devir
 5. Rezerve
 6. Marş
 7. Ürün iptal
 8. Yüzde indirim
 9. Tl indirim
 10. Müşteri
 11. İkram
 12. Parçalı Ödeme
 13. Hesap Bölme
 14. Kapalı Masalar
 15. Fatura
 16. Reçete tanımları
 17. Salon tanımları
 18. Masa tanımları
 19. Depo Giriş & Çıkış
 20. Sayım

Veresiye

Veresiye modülü ile programa müşteri tanımlayarak cari hesap takibi yapabilirsiniz. Ödeme girişi yapabilir ve Müşterinin Extresini yazdırabilirsiniz. Müşterinize yetkili kişi,telefon numarası gibi özellikler ekleyebilir, iletişim ihtiyacınızda arama filitreleme özellikleri ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Veresiye modülünü kullanarak tanımladığınız müşterilere isterseniz masa faturası yada manuel fatura yazdırabilirsiniz.

Stok Takibi

Tanımladığınız ürünlere reçete ekleyebilir, ham madde tanımı oluşturabilir, fire oranı, paketleme miktarı tanımlayabilirsiniz. Böylece satış esnasında stoktan belirlediğiniz özelliklere göre düşecek yada mal alımında belirlediğiniz özelliklere göre stoğa eklenecektir. Ayrıca mal alımında otomatik olarak
tedarikçiyi alacaklandırarak tedarikçi hareketlerini listeleyebilirsiniz. Satılan ürünü zai tuşu ile tekrar stoğa eklemeden iptal edebilir açıklama girebilirsiniz. Zai kullanılmadan yapılan iptallerde stoğa tekrar otomatik olarak ekleyecektir. Sayım modülü ile kolayca sayım yaparak stok miktarlarınızı tekrar düzenleyebilirsiniz.

İşlem Logları

Kullanıcıların programda yaptığı bütün işlemler loglanarak istenildiği anda yetkili şifresi ile incelenebilir böylece kullanıcı (garson,kasiyer vs.) detaylı olarak geçmişe yönelik takip edilebilir. Loglar tarih, saat, işlem yapan kullanıcı, masa numarası, işlem açıklaması, işlem yapılan terminal adına göre filitrelenebilir.
Ayrıca masa devir, bölge devir gibi işlemlerde loglama sistemi kullanılarak hangi kullanıcının hangi masada ne işlem yaptığı fişlerde yazdırılabilir. Örn; Müşteri 15 numaralı masada iken "Ahmet" isimli garson "2" adet ürün eklemiş masayı "Mehmet" isimli garsona devir etmişse masa loglarında, "Ahmet" isimli garsonun eklediği ürünlerin saatleri ve tutarı ayrı, "Mehmet" isimli garsonun eklediği ürünler vs. ayrı görüntülenebilir. İstenirse bu detaylar ara hesap fişlerinde yada program üzerinde de görüntülenebilir.

Yeni müşteri

Sistemde daha önceden kayıtlı olmayan bir telefon numarası aradığında bu numaraya yeni bir müşteri kaydı tanımlanabilir. Yeni adres kayıtları, kayıtlı ilçe ve mahalleler arasından kolaylıkla seçilerek kolayca tanımlanır. Ayrıca bir müşteriye aynı anda birden çok adres veya telefon numara tanımlanabilir.

Raporlamalarda mahalle ve semt seçimine göre filitreleme yaparak hangi mahalle ya da semt e ne kadar sipariş alındığının analizi yapılabilir. 

Numaradan müşteri bulma

Adres arama seçeneği ile hızlı bir şekilde numara üzerinden adres seçimi yapabilirsiniz. Adres arama için açılan numara giriş ekranı üzerinde her rakam tuşlamanızda sistemde kayıtlı telefon numaraları taranır ve içerisinde girdiğiniz rakamlar bulunan müşterilerin adresleri anında filitrelenmiş olarak

ekranda listelenir, böylece numaranın tamamını girmenize gerek kalmadan hızlıca adres seçimi yapabilirsiniz.

Kurye Seçimi

Sipariş esnasında kurye seçimi ekranında hangi kuryenin hangi semt'e gittiğini görebilir ve siparişi uygun kuryeye yönlendirebilirsiniz. Gün sonunda hangi kuryenin kaç sipariş teslim ettiği ya da hangi adrese hangi kuryenin teslimat yaptığı raporlanabilir.

Eski Siparişler

Arayan numara kayıtlı bir müşteri ise ve daha öncede sipariş vermiş ise son verdiği siparişler listelenebilir ve aynı sipariş tekrar verilecek ise otomatik olarak sipariş girişi tamamlanır. Bu özellik sayesinde telefonda harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Self satış modülü

Barkod okuyucu kullanarak ürünleri hızlıca ekleyebilir masa açmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca beklet özelliği ile birden fazla siparişi beklemeye alarak yeni sipariş girişi yapabilirsiniz. 

Gel Al

Masa açmadan sipariş girebilir ve ödeme alma işlemi yapabilirsiniz. Gel al satışlarını ayrı bir bölümde raporlayabilirsiniz.

Mobil sipariş

Firmanıza özel hazırlayacağımız android ve ios sipariş uygulamaları ile müşterileriniz kendi telefonları yada tabletleri ile size sipariş verebilir. Verilen sipariş sisteme otomatik olarak düşer. Program sizi sesli ve görsel olarak uyarır ve siparişi görüntülemenizi sağlar. Daha sonra siparişi onaylanarak ilgili yazıcılardan sipariş fişi çıkması sağlanır.

Ürün bazında satış saatleri tanımlayabilir ya da mobil sipariş sisteminin çalışma saatlerini siz belirleyebilirsiniz. Ayrıca gönderim alanları olarak sadece seçim yaptığınız bölgelerden sipariş verilir. Eğer birden fazla şubeniz var ise sipariş, siparişin verildiği konuma göre yakın olan şubenin ekranına düşer. Raporlarda mobil satışlarınızı ayrı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, cironuzu diğer satış türleri ile birleştirerek toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Web sipariş modülü

Size özel hazırladığımız web sitesi ile hem firmanızın tanıtımını yapabilir, hem de web sitesiniz üzerinden sipariş alabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız web siteleri responsive tasarım olup cep telefonlarından yada her ekran boyutundan görüntülenirken otomatik olarak boyutlanacak böylece müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlayacaktır.