Çözümlerimiz

1- Restroid Dokunmatik Pos Sipariş ve Yönetim Sistemi (RESTPOS)

Restroid sipariş yönetim sistemi masa satışı, self satış, paket satışı ve gel al satışı yapmanızı sağlar. Kullanıcı veya terminale göre yetkilendirmeler yaparak hem çalışanların yönetimini sağlayabilir hemde işlerin sistematik bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Restroid ilk yerli yapım kapalı sistem restoran otomasyonudur. Açık (windows tabanlı) sistemlere göre bir çok yönden avantajlıdır. Bunlardan bazıları; az elektrik sarfiyatı, virüslere karşı korumaya ihtiyaç duymaması, hız ve güvenliktir.

Restroid kapalı pos sipariş sisteminde kullanıcılar cihaz üzerinde başka programlar çalıştıramaz ve sipariş programını kapatamaz. Böylece daha denetimli ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamış olursunuz.

Gelişmiş loglama sistemi ile şüpheli durumlarda geçmişe yönelik detaylı raporlama alabilirsiniz.

Android ve ios el terminali entegre edip siparişleri masa başında alabilirsiniz.

Tablet menü entegre ederek müşterilerin kendi siparişini girmesine olanak sağlayabilirsiniz.

RESTBOSS patron uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun işletmenizde yapılan satış ve işlemler ile ilgili her zaman bilginiz olacak.

Ürünlerinize plu kodları tanımlayabilir ve en hızlı satış yöntemi olan kod ile ürün girerek satışını yapabilirsiniz.

Sistem üzerinde kullanıcıların yetkisinin olmadığı işlem butonları kafa karıştırmaz, her kullanıcıya kendi kullandığı işlem butonlarını kendi istediği renkte tanımlayabilir böylece kullanım kolaylığı sağlamış olursunuz.

Masa takibi

Kullanıcı bazında yetkilendirme yaparak masalarınızı detaylı olarak takip edebilirsiniz.
Android tabanlı el terminallerimiz ile masa başında kolayca ve hızlı sipariş alabilirsiniz.
Müşteri isteğine göre aşağıdaki özelliklere ilave olarak daha bir çok özellik programa eklenebilir:

 1. Masa Değiştir
 2. Masa Birleştir
 3. Masa Devir
 4. Bölge Devir
 5. Rezerve
 6. Marş
 7. Ürün iptal
 8. Yüzde indirim
 9. Tl indirim
 10. Müşteri
 11. İkram
 12. Parçalı Ödeme
 13. Hesap Bölme
 14. Kapalı Masalar
 15. Fatura
 16. Reçete tanımları
 17. Salon tanımları
 18. Masa tanımları
 19. Depo Giriş & Çıkış
 20. Sayım

Veresiye

Veresiye modülü ile programa müşteri tanımlayarak cari hesap takibi yapabilirsiniz. Ödeme girişi yapabilir ve Müşterinin Extresini yazdırabilirsiniz. Müşterinize yetkili kişi,telefon numarası gibi özellikler ekleyebilir, iletişim ihtiyacınızda arama filitreleme özellikleri ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Veresiye modülünü kullanarak tanımladığınız müşterilere isterseniz masa faturası yada manuel fatura yazdırabilirsiniz.

Stok Takibi

Tanımladığınız ürünlere reçete ekleyebilir, ham madde tanımı oluşturabilir, fire oranı, paketleme miktarı tanımlayabilirsiniz. Böylece satış esnasında stoktan belirlediğiniz özelliklere göre düşecek yada mal alımında belirlediğiniz özelliklere göre stoğa eklenecektir. Ayrıca mal alımında otomatik olarak
tedarikçiyi alacaklandırarak tedarikçi hareketlerini listeleyebilirsiniz. Satılan ürünü zai tuşu ile tekrar stoğa eklemeden iptal edebilir açıklama girebilirsiniz. Zai kullanılmadan yapılan iptallerde stoğa tekrar otomatik olarak ekleyecektir. Sayım modülü ile kolayca sayım yaparak stok miktarlarınızı tekrar düzenleyebilirsiniz.

İşlem Logları

Kullanıcıların programda yaptığı bütün işlemler loglanarak istenildiği anda yetkili şifresi ile incelenebilir böylece kullanıcı (garson,kasiyer vs.) detaylı olarak geçmişe yönelik takip edilebilir. Loglar tarih, saat, işlem yapan kullanıcı, masa numarası, işlem açıklaması, işlem yapılan terminal adına göre filitrelenebilir.
Ayrıca masa devir, bölge devir gibi işlemlerde loglama sistemi kullanılarak hangi kullanıcının hangi masada ne işlem yaptığı fişlerde yazdırılabilir. Örn; Müşteri 15 numaralı masada iken "Ahmet" isimli garson "2" adet ürün eklemiş masayı "Mehmet" isimli garsona devir etmişse masa loglarında, "Ahmet" isimli garsonun eklediği ürünlerin saatleri ve tutarı ayrı, "Mehmet" isimli garsonun eklediği ürünler vs. ayrı görüntülenebilir. İstenirse bu detaylar ara hesap fişlerinde yada program üzerinde de görüntülenebilir.

Yeni müşteri

Sistemde daha önceden kayıtlı olmayan bir telefon numarası aradığında bu numaraya yeni bir müşteri kaydı tanımlanabilir. Yeni adres kayıtları, kayıtlı ilçe ve mahalleler arasından kolaylıkla seçilerek kolayca tanımlanır. Ayrıca bir müşteriye aynı anda birden çok adres veya telefon numara tanımlanabilir.

Raporlamalarda mahalle ve semt seçimine göre filitreleme yaparak hangi mahalle ya da semt e ne kadar sipariş alındığının analizi yapılabilir. 

Numaradan müşteri bulma

Adres arama seçeneği ile hızlı bir şekilde numara üzerinden adres seçimi yapabilirsiniz. Adres arama için açılan numara giriş ekranı üzerinde her rakam tuşlamanızda sistemde kayıtlı telefon numaraları taranır ve içerisinde girdiğiniz rakamlar bulunan müşterilerin adresleri anında filitrelenmiş olarak

ekranda listelenir, böylece numaranın tamamını girmenize gerek kalmadan hızlıca adres seçimi yapabilirsiniz.

Kurye Seçimi

Sipariş esnasında kurye seçimi ekranında hangi kuryenin hangi semt'e gittiğini görebilir ve siparişi uygun kuryeye yönlendirebilirsiniz. Gün sonunda hangi kuryenin kaç sipariş teslim ettiği ya da hangi adrese hangi kuryenin teslimat yaptığı raporlanabilir.

Eski Siparişler

Arayan numara kayıtlı bir müşteri ise ve daha öncede sipariş vermiş ise son verdiği siparişler listelenebilir ve aynı sipariş tekrar verilecek ise otomatik olarak sipariş girişi tamamlanır. Bu özellik sayesinde telefonda harcadığınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Self satış modülü

Barkod okuyucu kullanarak ürünleri hızlıca ekleyebilir masa açmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca beklet özelliği ile birden fazla siparişi beklemeye alarak yeni sipariş girişi yapabilirsiniz. 

Gel Al

Masa açmadan sipariş girebilir ve ödeme alma işlemi yapabilirsiniz. Gel al satışlarını ayrı bir bölümde raporlayabilirsiniz.

Mobil sipariş

Firmanıza özel hazırlayacağımız android ve ios sipariş uygulamaları ile müşterileriniz kendi telefonları yada tabletleri ile size sipariş verebilir. Verilen sipariş sisteme otomatik olarak düşer. Program sizi sesli ve görsel olarak uyarır ve siparişi görüntülemenizi sağlar. Daha sonra siparişi onaylanarak ilgili yazıcılardan sipariş fişi çıkması sağlanır.

Ürün bazında satış saatleri tanımlayabilir ya da mobil sipariş sisteminin çalışma saatlerini siz belirleyebilirsiniz. Ayrıca gönderim alanları olarak sadece seçim yaptığınız bölgelerden sipariş verilir. Eğer birden fazla şubeniz var ise sipariş, siparişin verildiği konuma göre yakın olan şubenin ekranına düşer. Raporlarda mobil satışlarınızı ayrı olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, cironuzu diğer satış türleri ile birleştirerek toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Web sipariş modülü

Size özel hazırladığımız web sitesi ile hem firmanızın tanıtımını yapabilir, hem de web sitesiniz üzerinden sipariş alabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız web siteleri responsive tasarım olup cep telefonlarından yada her ekran boyutundan görüntülenirken otomatik olarak boyutlanacak böylece müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

2- Restroid El Terminali (RESTHAND)

Restroid el terminali aracılığı ile garsonlarınız sadece verdiğiniz yetkiler (örn: ürün iptal edemesin, masa birleştiremesin) dahilinde masa başında sipariş alabilir. RESTHAND de programdan çıkış yasaklanmıştır, böylece çalışanlarınız el terminallerini sipariş işlemlerinden başka bir amaç için kullanamaz. Örn: internette sörf yapma, video izleme vs.

El terminallerini isterseniz masa numaraları kullanarak isterseniz masa listesinden seçerek kullanabilirsiniz.

Çok yoğun çalışan bir işletme iseniz menülerden seçimle zaman kaybetmek yerine el terminallerinden kodlu satış yaparak sipariş alma sürenizi farkedilir derecede kısaltabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız en az 3 kat hızlı sipariş alabilir.

3- Restroid Tablet Menü (RESTAB)

Web Panelimiz aracılığı ile kolayca menülerinizi tanımlayın. Ürünlerinizi gösterin ve Satışlarınızı arttırın.

Özellikleri;

İnternet hızınız bizim için önemli değil! Restroid Tablet menü internet bağlantınız kopsada çalışmaya devam eder.

Menülerde güncelleme yaptıktan sonra WiFi 'ı kapatın ve tabletinizin çalışma süresini 2 katına çıkarın.

Restroid Sipariş Sistemimizi de kullanıyorsanız tablet menü entegrasyonu ile müşteriye sipariş aldırabilir ve 2. kez uğraşmadan siparişleri ilgili yazıcılardan yazdırabilir kasa işleminde satışları görebilirsiniz.

Ürünlere video ekleyebilir ve ürünlerin satışını daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Genel video bölümü ile restoranınızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Sosyal Medya butonları ile müşterileriniz ürünlerinizi hesabından paylaşır ve reklamınızı yapar.

İstediğiniz anda yeni ürün ekleyebilir yada var olan ürünler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Programın görsellerini istediğiniz tasarımla değiştirebilirsiniz.

Her kategoride farklı arkaplan resimleri kullanabilirsiniz.

İstediğiniz kadar dil ekleyebilir ve kolayca girişini yapabilirsiniz.

Müşterilerinizden yorum, istek yada şikayet gibi geri dönüş toplayabilirsiniz.

Ürünlerinizin kalori ve hazırlık süresi gibi bilgileri gösterebilirsiniz.

4- Restroid Admin Uygulaması (RESTBOSS)

Android ve İOS Raporlama uygulamalarımız ile işletmenizin satışları her an cebinizde. Uygulamalarımız aracılığı ile işletmenizin anlık satışlarını, açık hesapları, ödeme tipine göre kasiyer satışlarını, garson performans raporlarını, satılan ürünleri, iptal edilen ürünleri anında görebilirsiniz. Ayrıca geçmişe yönelik satışları günlük, aylık yada verdiğiniz tarih aralığına göre raporlayabilirsiniz.

5- Restroid Müşteri Sipariş Uygulaması (RESTORDER)

Restoranınıza özel ios ve android sipariş uygulamalarınızı google play ve app store da yayınlayabilir, kolayca siparişlerinizi arttırabilirsiniz.

Telefon başında harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz

Telefonunuz meşgulken kaçırdığınız siparişlerin önüne geçebilirsiniz

Paket siparişi alan personelinizin yükünü azaltabilir ve az personel ile daha çok sipariş alabilirsiniz

Kullanıcı tanımlama, adres tanımlama işini müşterileriniz yapsın. Siz sadece siparişi hazırlamaya yoğunlaşın

Müşterileriniz siparişinin ne aşamada olduğunu takip edebilsin

Online sipariş sitelerine ödediğiniz yüzdelerden kurtulun

Sipariş uygulamanız üzerinden reklamınızı yapın

Uygulamanız üzerinden başka firmaların reklamını yayınlayabilir, ek gelir elde edebilirsiniz

Müşterilerinize push notification aracılığı ile mesajlar, kampanyalar gönderebilirsiniz

Tek tuşla sipariş onaylayabilir ve siparişleri ilgili yazıcılardan yazdırabilirsiniz, böylece iş yükünüz en aza inecektir