.....

Hakkımızda

2005 yılında faaliyete başlayan firmamız donanım desteği, danışmanlık hizmetleri ve yazılım hizmetleri konularında profosyonel olarak bilişim sektöründeki yerini almıştır. Tasarı Bilgisayar olarak verdiğimiz taahhütleri zamanında ve tam kalite ile müşterilerimize sunmamızın gururunu yaşıyoruz. Günümüz teknoloji çağında ticari sistemi daha hızlı ve daha performanslı hale getirme çabası içinde bulunan kesime; en iyiyi sunarak seslenmekteyiz. Teknoloji içerisinde en büyük rol oynayan bilgisayar sistemlerinin ticari alanda daha etkili ve tam kapasite kullanılabilmesi için Tasarı Bilgisayar olarak tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana Restaurant Otomasyon Sistemleri üzerinde uzmanlaşarak kendi yazılımlarımızı oluşturduk.

Kapalı sistemin kullanışlılığını, hızını ve güven vericiliğini farkedeceksiniz.


Donanım Tercihleri

Sektördeki restorannin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek oldukça kapsamlı ve profesyonel yazılımlar ürettik. Müşteri memnuniyeti ile her geçen gün portföyümüze yeni gururlar ekledik. Tasarı Bilgisayar olarak her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam etmekte olup, çizgimizi bozmadan sektörün büyükleri arasına girme yolunda yatırımlar yapmakta ve iş gücümüzü arttırmaktayız.

Her birinin mimarı sektörünün önde gelen büyükleri olan özgün yazılımlarımız, çağdaşlığı yansıtan tasarımlarımız, sizleri ve bizleri buluşturan güler yüzlü, deneyimli satış temsilcilerimiz ile sizlere hizmette kaliteyi, çalışmış olduğumuz firmalardaki memnuniyet ve hassasiyet ile kanıtlıyoruz.