Hakkımızda

Anasayfa   >   Hakkımızda

Süleymaniye M. Kanuni Medresesi Sk. No:10/204, Fatih / İstanbul

+90 (212) 951 02 21

Hakkımızda

Restroid, tek merkezden dokunmatik ekran, tablet ve akıllı telefonlar ile siparişlerinizi yönetebildiğiniz, yeni nesil EFT POS cihazlarıyla ödemelerinizi alabileceğiniz, Restoran Sipariş ve Ödeme Sistemlerinde uzmanlaşmış, yeni ama kendini bu işe adamış bir şirkettir. Müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine tutkuyla bağlıyız, bu yüzden her ikisini de en iyi şekilde sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Yeni bir şey arıyorsanız doğru yerdesiniz. Windows işletim sistemi tabanlı sipariş sistemlerinin sorunlu çalışması ve bu tür sistemleri kullanan işletmelerin yaşadığı sorunlar, diğer yandan daha düzgün ve güvenli çalışan entegre sistemlerin yurtdışından ithal edilerek çözüm üretilebilmesi ve maliyetlerinin çok yüksek olması bizi entegre sistem sipariş otomasyonu yazmaya teşvik etti. Restroid olarak müşterilerimizin bu sorunlarını ortadan kaldırmanın ve daha kaliteliyi daha ucuza sunabilmenin ayrıca ilk ve tek yerli entegre sistemini yazmanın gururunu yaşıyoruz.

 

 

İTÜ Çekirdek | Erken Aşama Kuluçka Merkezi

Teknolojinin merkezi “İTÜ Arı Teknokent 3”de yazılımlarımızı geliştirmeye başladık.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere destek olan BTM’de yazılımlarımızı geliştirme devam ettik.

Yenilikçi Projeleri Geliştirme Merkezi

Fatih Belediyesine ait YEPGEM’de faaliyetlerimize başladık.

TÜBİTAK Marmara Teknokent

TÜBİTAK MARTEK’de ikinci şubemizi açtık. Yazılım ürünlerimiz, KDV Kanunu Geçici 20 inci maddesi (1) fıkrasına göre KDV’den istisna tutuldu.

Demo Talep Et

İletişim bilgilerinizi bırakın,

biz sizi arayalım...

© Copyright 2018

Restroid Yazılım ve Donanım Ticaret Sanayi A.Ş.