RestPOS

Anasayfa   >   Restroid   >   RestPOS

Büyükdere Cd. Nurol Plaza B.02, No:255, Sarıyer / İstanbul

+90 (212) 951 02 21

GİRİŞ

RestPOS sipariş yönetim sistemi masa satışı, self satış, paket satışı ve gel al satışı yapmanızı sağlar. Kullanıcı veya terminale göre yetkilendirmeler yaparak hem çalışanların yönetimini hem de işlerin sistematik bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Mevcut restoran otomasyon programlarının Windows tabanlı işletim sistemini kullanması ve bu tür restoran otomasyonu kullanan işletmelerin yaşadığı donma, kasılma ve sistemin çökmesi gibi sorunlar, diğer yandan daha düzgün ve güvenli çalışan kapalı sistemlerin yüksek maliyetlerle yurt dışından ithal edilmesi bizi kapalı sistemli sipariş otomasyonu yazmaya teşvik etti.

 

Restroid olarak müşterilerimizin bu sorunlarını ortadan kaldırmanın ve daha kaliteliyi daha ucuza sunabilmenin, ayrıca ilk ve tek yerli kapalı sistem sipariş otomasyonunu yazmanın gururunu yaşıyoruz.

RestPOS

Kapalı Sistem

Restroid restoran otomasyon sipariş sistemi, kapalı sistem olarak tasarlanmıştır ve çalışanların bilgisayarı sipariş program dışında bir amaç için kullanması engellenmiştir. Ayrıca kapalı bir sistem olduğu için diğer sistemlere göre çok daha güvenli ve daha hızlıdır.

 

Restroid Linux işletim sistemi alt yapısını kullandığı için işletim sistemine lisans ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Bunun yanısıra sürekli sistem arızaları çıkarmaz, yavaşlamaz, virüs girmez veya çökmez.

 

Kısacası diğer sistemlere göre çok daha uzun ömürlü ve verimlidir.

Daha Güvenli

Daha Hızlı

Daha Hesaplı

Kapalı sistemi sayesinde virüslere karşı daha güvenlidir ve bir anti-virüs yazılımına ihtiyacı yoktur.

Kapalı sistemi sayesinde sürekli arızalar çıkarmaz, yavaşlamaz ve çökmez.

 Windows işletim sistemi tabanlı çalmadığı için işletim sistemi lisans ücreti ödemeyeceğinizden dolayı daha ucuzdur.

Sistem Çökmelerine, Donmalarına Veda Edin

Kapalı sistem, daha hızlı, daha güvenli, daha uzun ömürlüdür

Adisyon Hatalarına Son

Yanlış veya eksik hesap hatalarını engeller.

Kayıp ve Kaçak Kontrolü

Tüm siparişlerinizi kayıt altına alacağınızdan dolayı kayıp ve kaçaklarınızı engellemiş olursunuz.

RestPOS'un

Size Kazandırdıkları

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu ara yüzü tasarımı ile ekrana dokunarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

Masa Takibi

İşletmenizin kat planına göre masa takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Masa değiştirme/birleştirme, masa veya ürün iptali gibi birçok işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ödeme

Masa açmadan sipariş girebilir ve ödeme alma işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca Veresiye modülü ile programa müşteri tanımlayarak cari hesap takibi yapabilirsiniz.

Paket Siparişi

Kayıtlı olmayan bir numara aradığında, yeni bir müşteri kaydını kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Arayan numara kayıtlı bir müşteri ise son verdiği siparişleri görebilir ve böylece benzer siparişler hızlıca alabilirsiniz.

Kurye

Sipariş esnasında hangi kuryenin hangi semt'e gittiğini görebilir ve siparişi uygun kuryeye yönlendirebilirsiniz. Gün sonunda hangi kuryenin kaç sipariş teslim ettiği ya da hangi adrese hangi kuryenin teslimat yaptığı görebilirsiniz.

Caller ID

Yemek Sepeti Entegrasyonu

Müşterilerinizin telefon ile siparişlerini ve iletişim bilgilerini kolayca kayıt edebilirsiniz. Böylece kayıtlı müşteriniz sipariş vermek için aradığında, bu müşterinizin iletişim bilgileri ile son siparişini ekranınızda görüntüleyebilirsiniz.

RestPOS ile yemeksepeti.com entegrasyonu yapılmaktadır. Böylece Yemek Sepeti'nden verilen siparişleriniz anında RestPOS'a aktarılır ve tek bir noktadan bütün siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Kolaylaştırılmış Sipariş İşlemleri

Stok ve Raporlama İşlemleri

Gelişmiş Raporlama

Stok/Depo Yönetimi

İşlem Hareketi

Gün boyu işlenen bilgilerinizi gün sonunda, günlük, aylık ve yıllık raporlar halinde görüntüleyebilir ve analiz edebilirsiniz.

Kaydettiğiniz ürünlere reçete ekleyebilir, hammadde tanımı oluşturabilir, fire oranı, paketleme miktarı tanımlayabilirsiniz.

İşletmenizde yapılmış bütün hareketliliği, sipariş iptali, masa birleştirilmesi, kurye işlemleri gibi, görüntüleyebilirsiniz.

RestPOS

Demo Talep Et

İletişim bilgilerinizi bırakın,

biz sizi arayalım...

© Copyright 2017

Restroid Danışmanlık ve Network Hizmetleri

RestMENU

RestORDER

RestBOSS

RestAPP

RestWEB